Попов представив нових голів райдержадміністрацій у Києві

Олександр Попов представив новопризначених голів районних у місті Києві державних адміністрацій.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов представив новопризначених голів районних у місті Києві державних адміністрацій, повідомила прес-служба КМДА.

Відповідно до низки розпоряджень президента Віктора Януковича від 24 листопада 2010 року, головами районних у місті Києві державних адміністрацій стали:

Олександр Незнал – Голосіївський район,

Сергій Вітковський – Дарницький район,

Віктор Жеребнюк – Деснянський район,

Олександр Шевчук – Дніпровський район,

Василь Антонов – Оболонський район,

Сергій Сущенко – Печерський район,

Петро Матвієнко – Подільський район,

Сергій Рюмшин – Святошинський район,

Іван Сидоров – Солом'янський район,

Сергій Зимін – Шевченківський район.

Представляючи голів, Олександр Попов наголосив, що ці кадрові призначення сприятимуть оптимізації системи управляння містом та підвищенню ефективності виконавчої гілки влади столиці України.

"Хочу зазначити, що серед новопризначених голів районів є представники різних політичних партій. Зважаючи на це, хотів би наголосити, що пріоритетом у вашій роботі має стати не відстоювання вузько партійних інтересів, а вирішення назрілих проблем міського господарства, чого так давно чекають кияни. І це має стати вашим головним політичним завданням", – зазначив Олександр Попов.

Окрім того, голова Київської міської адміністрації наголосив, що першочерговими завданнями для влади сьогодні є: покращення соціального забезпечення пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, підвищення якості медичного забезпечення киян, реформування системи ЖКГ та підготовка до зимового періоду.

Також Олександр Попов запевнив, що всі конструктивні пропозиції, запропоновані головами районних адміністрацій в інтересах вирішення проблем киян, знайдуть підтримку.

Читайте також:

Янукович призначив нових керівників столиці

Янукович звільнив Пилипишина

Шуфричу пророкують посаду губернатора Одещини

ВідеоПопов представив нових голів райдержадміністрацій у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: