Президент Європарламенту: в Україні вибіркове правосуддя

Глава Європарламенту Єжи Бузек зателефонував Юлії Тимошенко та висловив жаль з приводу того, що її не відпустили до Брюсселю.

Президент Європарламенту Єжи Бузек констатував, що в Україні відбувається абсолютно вибіркове застосування кримінального правосуддя владою. Про це він сказав під час телефонної розмови з екс-прем'єром, лідером партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко.

"Мені дуже шкода, що Вам не дозволили відвідати Брюссель", - звернувся Бузек до Тимошенко, цитує прес-служба "Батьківщини".

"Зараз в Україні відбувається абсолютно вибіркове застосування кримінального правосуддя владою. Це стосується і справи проти Вас. Це є неприпустимим в демократичній країні", - додав він.

Зі свого боку, Тимошенко подякувала Бузеку за підтримку демократії в Україні і європейських прагнень українського народу та за підтримку її особисто.

"Для нас дуже важливим є те, що робите Ви особисто та Європейський Парламент разом з іншими інституціями Євросоюзу, щоб Україна зберегла свої європейські перспективи", - сказала вона.

Єжи Бузек ще раз підтвердив своє запрошення до Брюсселю для Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, з середини грудня Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд. Проти неї порушено справу за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки". Зокрема, екс-прем'єру інкримінують нецільове використання 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

У січні Тимошенко звернулася до Генпрокуратури з проханням дозволити їй відвідати Брюссель, куди вона була запрошена для зустрічі з європейськими політиками. Однак ГПУ відмовилася задовольнити це прохання.

Читайте також:

У Європи є "серйозні питання" до справи Тимошенко

Тимошенко підготувала план повалення Януковича

Тимошенко заявила, що над Луценком знущалися: "я чула, як Юра кричав"

До Праги намагався втекти ще один фігурант справи проти Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: