Рада захистила тварин від жорстокого поводження

Верховна рада законодавчо закріпила поняття жорстокого поводження з тваринами.

Верховна рада законодавчо уточнила термін жорстоке поводження з тваринами, віднісши до цього поняття порушення зоотехнічних, гігієнічних ветеринарно-санітарних норм і правил утримання тварин.

За прийняття відповідних змін до закону про захист тварин від жорстокого поводження проголосували 259 депутатів за мінімально необхідних 226.

Крім того, до жорстокого поводження з тваринами Рада зарахувала побої, знущання, залякування, роздратування тварин; навмисне поранення або каліцтво, нацьковування одних тварин на інших; залишення тварин без догляду або в безпомічному стані; видобуток мисливських і інших диких тварин з порушенням законодавчих вимог; руйнування місць перебування диких тварин; проведення експериментів і процедур над тваринами, які призведуть до страждань або проводяться з порушенням законодавства.

Жорстоким поводженням також вважається навмисне використання в роботі, спортивно-видовищних заходах хворих, поранених тварин, тварин із каліцтвами; перевантаження тяглових і в'ючних тварин вантажами; транспортування способами, які призведуть до страждань і стресу тварин, а також використання жорстоких способів виховання і годівлі тварин.

Чинність цього закону не поширюється на використання службових собак під час зупинення правопорушення, масових безпорядків та звільнення заручників працівниками правоохоронних органів.

Нагадаємо, через жорстоке поводження з тваринами Україна в січні опинилася на межі міжнародного скандалу. Швейцарські захисники тварин попередили український уряд про намір розпочати масштабну інформаційну кампанію проти України через "цинічне знищення" бродячих тварин.

Читайте також:

У Києві побили працівників зоопарку, які оприлюднили дані про знущання над тваринами

У покинутому зоопарку в Сєвєродонецьку гинуть екзотичні тварини

Україні загрожує міжнародний скандал через безпритульних тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: