Рада збільшила виплати при народженні дітей

Рада встановила виплати при народженні першої дитини в розмірі 30 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років, другої - 60 тис., третьої і наступних - по 120 тис.

Верховна рада встановила виплати при народженні першої дитини розміром 30 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років, другої - 60, третьої, наступних - по 120. Закон набуває чинності від дня опублікування.

За відповідний проект закону проголосувало 300 депутатів при мінімально необхідних 226. Рада визначила, що одноразова виплата допомоги становить 10 прожиткових мінімумів. При цьому парламент збільшив строки виплат допомоги в повному обсязі.

Парламент установив, що інша сума допомоги на першу дитину виплачується рівними частинами протягом 2 років, другу дитину - 3 років, третю й наступних - протягом 6 років.

Відповідно до державного бюджету на 2011 рік, прожитковий мінімум для дітей у віці до 6 років установлено з 1 січня розміром 816 гривень, з 1 квітня - 832 гривні, з 1 жовтня - 853 гривні, з 1 грудня - 870 гривень.

Відповідно до нинішнього законодавства, виплати при народженні першої, другої, третьої і наступних дітей становлять 12,24 тис., 25 тис. й 50 тис. гривень відповідно.

Сума одноразової виплати відразу після народження першої, другої, третьої і наступних дітей становить 4,8 тис., 4,84 тис. й 5 тис. гривень відповідно, а інша сума виплачується протягом 12, 24 й 36 місяців відповідно після народження дитини.

Як повідомлялось, 23 лютого Кабінет міністрів затвердив порядок виплат при народженні дитини.

Читайте також:

Медики не радять віддавати дитину до школи у 6 років

The Sunday Times: в українських дитбудинках діти помирають від голоду

В Україні вперше за п'ять років упала народжуваність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: