СБУ буде карати за антиукраїнські гасла і написи на парканах

Валентин Наливайченко пообіцяв відслідковувати будь-які гасла, що загрожують цілісності України. Навіть написи на парканах.

Служба безпеки під час виборчої кампанії дуже гостро реагуватиме на заяви, які загрожують цілісності держави, заявив глава СБУ Валентин Наливайченко.

За словами керівника спецслужби, під час виборчої кампанії “ми просимо політиків відійти від питань сепаратизму і не роздмухувати ситуацію". "Тут я підтверджую, що Служба безпеки дуже гостро реагуватиме на подібні прояви. Будь-які заклики - публічні, на білбордах, на парканах, - які загрожують цілісності держави і підривають майбутнє наших дітей, мають бути кримінально покарані”, - наголосив Наливайченко.

При цьому він пообіцяв: “Навіть якщо у вас, шановні політики, є недоторканність: жодна справа не буде знищена, і після закінчення повноважень, які передбачають імунітет, справи будуть доведені до суду. Я відповідально заявляю, що там, де є наша компетенція, виборці і їхнє право на волевиявлення будуть захищені. Всі виявлені порушення будуть задокументовані та передаватимуться до прокуратури”.

Голова СБУ також запевнив, що Служба безпеки “робить все можливе для захисту конституційних прав і свобод громадян, які прийдуть голосувати".

"Ми зробимо все для недопущення фальсифікацій, у тому числі з використанням технічних засобів. Служба безпеки оборонятиме сервер ЦВК, для цього є відповідні сили і засоби. Закордонні технології спотворення результатів виборів - на кшталт "Вавилону" - в Україні не пройдуть", - додав Наливайченко.

Нагадаємо, у вересні до СБУ звернулося ВО "Свобода" із закликом розібратися з білбордами із написами "Окраїно! Пам'ятай ім'я своє!", що з'явилися у Кіровограді.

Білборди розмістив екс-народний депутат від СДПУ (о) Сергій Пересунько, який пізніше заявив про намір балотуватися на посаду президента України.

Читайте також:

СБУ заборонила екс-депутату називати Україну "Окраиной"

СБУ хоче посадити Богословську на 12 років

СБУ: війни в Криму не буде

ПР вимагає покарати Тимошенко за заборону російської мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: