Шлях з Києва до Москви зробили на годину коротшим

У зв'язку зі скасуванням контролю на кордоні для пасажирів "Столичного експресу" шлях у дорозі скоротився майже на годину.

З 29 травня час на шляху прямування поїзду №1 сполученням Москва - Київ та №2 сполученням Київ - Москва скорочується на 53 хвилини.

Це стало можливим завдяки спільній роботі прикордонних та митних служб Росії та України, в результаті якої було змінено порядок проведення прикордонного та митного контролю пасажирів.

Як уже повідомлялося, контроль пасажирів, які відбувають з Москви, буде починатися за одну годину до відправлення поїзда безпосередньо на платформі Київського вокзалу під час посадки і закінчуватися за 5 хвилин до відправлення потяга.

Прикордонний та митний контроль пасажирів, які прямуватимуть з Києва, (з російського боку) буде здійснюватися на шляху прямування поїзда від станції Лісове Містечко (о 6 год. 19 хв.) до станції Москва.

Новий графік руху поїздів: №001 Москва (23:17) - Київ (6:59); №002 Київ (21:17) - Москва (6:43).

У зв'язку з нововведенням Російська залізниця звернулася до пасажирів з проханням заздалегідь готувати документи на право перетину російського кордону і планувати час прибуття на вокзал з урахуванням змін.

Читайте також:

Пасажирам потяга Київ - Москва скасували контроль на кордоні

До 2016 року в Україні ліквідують нічні потяги

Між Москвою і Кримом будуть курсувати два чартерні потяги

В Україні щомісяця дорожчатиме перевезення вантажів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: