Симоненко згадав про федералізацію: Донецьк не повинен фінансувати бандерівців

За словами лідера українських комуністів, заворушення у Львові 9 травня знов зробили актуальним питання про федералізацію України.

Лідер КПУ Петро Симоненко вважає, що події у Львові 9 травня зробили актуальним питання про федералізацію України. Про це він заявив у Донецьку.

"Я вважаю, що не має права сьогодні Донецька область фінансувати бандерівців, вояків ОУН-УПА, які вбивали наших з вами дідів і батьків", - наголосив Симоненко.

Він також знову озвучив пропозицію про перенесення проведення Євро-2012 зі Львова до Одеси чи Дніпропетровська.

"Я вважаю доречним, аналізуючи події 9 травня, висловити побоювання в тому, хто буде нести відповідальність за можливі негативні процеси та акції на території міста Львова під час проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року", - сказав він.

Симоненко задався питанням, що буде, якщо грати приїде збірна команди Росії.

"Як можуть повести себе ці націоналісти? Вони показали зараз, цинічно, затоптуючи, перш за все, дружбу багатонаціонального народу України", - вважає Симоненко.

Глава Комуністичної партії запропонував припинити фінансування будівництва львівського стадіону і зосередитися на підготовці інших міст до Євро-2012, - Дніпропетровська і Одеси.

Все про наслідки подій у Львові 9 травня читайте тут.

Читайте також:

Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

Комуністи вимагають позбавити Львів матчів Євро-2012

Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: