Смс українського депутата: "Готуй команду актрис. Будемо знімати фільм"

Один з народних депутатів під час засідання Ради захоплено писав повідомлення з проханням "підготувати хорошу команду актрис", щоб "знімати фільм".  

Під час ранкового засідання Верховної ради у середу,  12 січня один з народних обранців, стомившись від законотворчого процесу відволікся на написання повідомлення цікавого змісту. Судячи з уривків смс, нардеп просить "підготувати хорошу команду актрис", щоб "знімати фільм".

Такі висновки можна зробити на основі фото, яке виклав на власній сторінці Facebook користувач під ніком Kot Grishin.

Загалом уривок повідомлення, який вдалося розгледіти на фото, виглядає наступним чином (мовою оригіналу): "...всего где-то через недельку буду основательно дней несколько. Готовь хорошую команду актрис. Будем снимать фильм".

Прізвище депутата, який пише повідомлення на телефоні не відомо. Проте варто зазначити, що відправник смс, займає місце депутата на ім'я Геннадій. Такий висновок можна зробити, якщо придивитися до верхнього правого кута фотографії.

Серед 450 народних обранців ім'я Геннадій носять четверо. Серед них регіонали Васильєв та Самофалов, бютівець Геннадій Задирко та Геннадій Москаль з фракції НУНС.

Втім, останнього яскраво відрізняє зачіска. Москаль, як відомо, на голові має незначний волосяний покрив.

Звісно, не виключено, що людина на фото займає і не своє місце в сесійній залі, втім, факт того, що народний обранець в робочий час (годинник на мобільному показує 11:51) пише подібні дивні повідомлення наявний.

Читайте також:

В Інтернеті з'явилася гра - "стрілялка" по українських депутатах

Депутати відмовились ввести контроль своїх витрат

Партія регіонів примусить депутатів щодня співати хором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: