Табачник засекретив новий підручник з історії України

17 березня лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко звернувся із депутатським запитом до Кабміну з вимогою надати для ознайомлення тексти нових підручників з історії України.

Міністерство освіти України відмовилося надати  текст підручника з історії України для 11 класів, який готується до друку.

Раніше, 17 березня у Верховній раді лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко звернувся із депутатським запитом до прем’єр-міністра Миколи Азарова з вимогою надати для ознайомлення тексти нових підручників з історії України.

Натомість у відповіді на запит міністр освіти Дмитро  Табачник лише вказує авторів підручників для 11 класу з історії України й повідомляє, що  "підручники для 11 класу знаходяться у видавництві і готуються до друку".

Як зазначив Кириленко, відмова надати для ознайомлення тексти підручників з історії  ще раз підтверджує, що міністр Табачник переписує українську історію.

"Ми неодноразово чули від українських науковців заяви про те, що МОН вимагає вилучити з підручників історії розділи про героїв Крут, Українських січових стрільців, визвольну боротьбу УПА в роки Другої світової війни тощо. Відмова надати для ознайомлення текст підручників з історії для 11 класів, які уже знаходяться у друкарнях, на жаль, лише підтверджує слова істориків", - зазначив Кириленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влітку надрукують новий підручник з історії для 11-го класу. У ньому автори суттєво змінили опис Другої світової війни порівняно з версією 2005 року, зокрема, викинули розділ про УПА, залишивши лише короткі вставки про дії українських повстанців.

Читайте також:

У Москві видали книгу з історії України як альтернативу "підручникам Ющенка"

З нового підручника історії викинули розділ про УПА

У Тягнибока напишуть підручник з історії України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: