Тимошенко заявила, що їй погрожували за критику Януковича

Лідер БЮТ отримала дзвінок від невідомої людини з погрозами через резолюцію ЄНП з жорсткою критикою Януковича.

Лідер БЮТ Юлії Тимошенко заявляє про дзвінок невідомої людини з погрозами.

Про це повідомили у прес-службі БЮТ.

За словами Тимошенко, їй телефонував невідомий чоловік, який російською мовою наголосив, "що вона ще пожалкує про свою поїздку до Брюсселя та про Резолюцію, яку було ухвалено Асамблеєю Європейської народної партії".

"Щойно я отримала телефонний дзвінок від невідомого чоловіка, який російською мовою наголосив, що ніхто не дозволить мені безкарно принижувати Віктора Федоровича за кордоном. Ця людина заявила, що я буду довго згадувати поїздку до Брюсселю і жалкуватиму, що Європейська народна партія ухвалила Резолюцію на замовлення з жорсткою критикою Януковича. Він ще заявив, що я, цитую, "буду харкати кров'ю", що розплатою за це буде арешт Олександра Турчинова і що це тільки початок", - розповіла Тимошенко.

Цей чоловік, за її словами, також порадив "наступного разу дуже сильно подумати перед тим, як щось подібне робити".

Тимошенко також сказала, що погоджується з комуністом Леонідом Грачем, який нещодавно заявив про те, що "в Україні розпочався 37-й рік".

Нагадаємо, президент Європейської народної партії (ЄНП) Вільфред Мартенс стурбований відновленням кримінальної справи, заведеної за часів президентства Леоніда Кучми, проти Юлії Тимошенко.

Він відзначив, що, по-перше, в українському парламенті неконституційним шляхом була сформована більшість і нова коаліція, і як результат було створено нелегітимний уряд, по-друге, відбуваються постійні порушення свободи слова і відроджується цензура, що "викликало хвилю критики з боку поважаних міжнародних медійних організацій, включаючи "Репортерів без кордонів" і "Міжнародну асоціацію по захисту свободи слова".

Президент ЄНП звернув увагу на те, що нова більшість в парламенті відмінила місцеві вибори, а також систематично порушує права опозиції.

У Партії регіонів вважають, що Європейська народна партія пішла на поводу у окремих представників української опозиції.

Таку думку озвучив заступник глави Партії регіонів Леонід Кожара, повідомляє прес-служба партії.

Він зазначив, що Партія регіонів з повагою ставиться до ЄНП, однієї з провідних політичних сил континенту.

"З жалем змушені зазначити, що риторика даної заяви збігається з деструктивними політичними гаслами Юлії Тимошенко, яка у справедливій і чесній боротьбі програла президентські вибори", - заявили в Партії регіонів.

"У той же час вже не в перший раз доводиться з жалем констатувати, що заяви ЄНП з питань внутрішньої ситуації в Україні не відповідають політичним реаліям, страждають однобічністю підходів і ґрунтуються не на фактах, а на голослівних твердженнях окремих українських політичних сил", - зазначається в повідомленні.

Кожара вважає, що ЄНП могла б більш зважено підходити до заяв, які в змозі вплинути на ситуацію в країнах-партнерах Європейського Союзу.

Читайте також:

Герман звинуватила європейців у виконанні замовлення Тимошенко

Європейська народна партія стурбована відновленням справи проти Тимошенко

У Європі висловили підтримку зусиллям Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: