Правозахисники: у Дніпропетровській колонії спецназ побив ув'язнених

Правозахисники заявили, що у Дніпропетровської колонії спецназ побив ув'язнених. Також ув'язнені тут скаржаться на погані умови утримання, зокрема на нестачу свіжого повітря.

Правозахисники заявили про побиття спецназом ув'язнених Дніпропетровської колонії №89, в результаті чого постраждало 15 осіб.

Зокрема, правозахисник Ігор Гаркавенко розповів, що ув'язнені цієї колонії скаржились на погані умови утримання, зокрема на нестачу свіжого повітря, недоотримання належної кількості їжі та води.

Після цих скарг, за його словами, 5 липня нинішнього року за наказом адміністрації у колонію ввели роту спецназу. Ув'язненим було завдано тяжких тілесних ушкоджень.

Правозахисник сказав, що на знак протесту ув'язнені оголосили голодування, яке триває досі.

За словами Гаркавенка, на запити правозахисників представники департаменту виконання покарань спростували факт побиття ув'язнених.

Разом з тим він додав, що декільком представникам правозахисних організацій надали дозвіл на відвідання колонії, однак після того, як вони прибули на місце, керівник цієї установи, за словами Гаркавенка, переховується від правозахисників, уникаючи спілкування з ними.

Правозахисник Володимир Чемерис додав, що використання спецзагонів правоохоронців у місцях відбування покарання на сьогодні заборонене, однак незважаючи на це, за наявною у правозахисників інформацією, залишається поширеною практикою.

Читайте також:

Кожні 40 хвилин в українській міліції катують людину

Опубліковано шокуючі фото, зроблені в кімнаті допитів української міліції

У 2010 році міліція катувала 780 тисяч українців

Правозахисники: побиття у відділках міліції перетворили на бізнес

Могильов визнав наявність тортур у міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: