У Дніпропетровську встановили пам'ятник комсомольцям

На честь 90-річчя створення комсомольських організацій Дніпропетровщини в місті встановили пам'ятник комсомольцям - бронзові хлопець і дівчина саджають дерево майбутнього.

У Дніпропетровську відкрили пам'ятник комсомольцям.

Пам'ятний знак відкрили на честь 90-річчя створення комсомольських організацій Дніпропетровщини біля музею історії комсомолу на Жовтневій площі.

У бронзі втілили двох молодих людей, котрі сажають дерево. Скульптура символізує спадкоємність поколінь, юнак і дівчина з минулого садять дерево майбутнього.

Скульптор Юрій Павлов працював над моделлю пам'ятника більше півроку, а саму бронзову скульптуру виготовили майстри з Вишневого під Києвом дуже швидко - за півтора місяці.

"Коли ми звернулися на ЮМЗ, нам назвали цифру, яка в 5,5 разів більшу, ніж та, за яку нам вдалося виготовити цей пам'ятник, - розповів народний депутат трьох скликань Віталій Шибко. - А фахівці з Вишневого взялися робити дешевше, швидко і якісно, вони навіть зуміли змонтувати пам'ятник тут всього за 15 хвилин".

Пам'ятник робили за рахунок добровільних внесків городян, на скульптуру вдалося зібрати понад 600 тисяч гривень. На відкриття пам'ятного знаку прийшли екс-активісти комсомольських організацій, а мер міста у своїй вітальній промові пригадав свій комсомольський будзагін. Старші товариші закликали молодь активно будувати своє майбутнє.

Нагадаємо, що в Одесі слідом за Запоріжжям планують встановити пам'ятник Йосипу Сталіну. Одеська обласна організація Комуністичної партії України ухвалила рішення про встановлення в місті пам'ятника наступного року.

Читайте також:

У Тернополі встановили пам'ятник бджолі

В Одесі розмалювали пам'ятник козацькому отаману

У Харкові встановили пам’ятник програмісту

У Москві запропонували перенести пам'ятник Петру І

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: