У Києві відкриють перший притулок для неповнолітніх матерів

До кінця року в Києві збираютсья відкрити притулок, де зможуть жити неповнолітні матері, які залишилися без даху над головою, зі своїми дітьми.

До кінця 2011 року в Києві планують відкрити перший в Україні притулок для неповнолітніх матерів.

Група волонтерів, до якої увійшло 27 людей різних професій і соціального статусу, вже почала збір коштів для його відкриття, повідомили керівники проекту Маленька мама Корреспондент.net.

В рамках проекту планують зібрати 250 тисяч гривень. Саме стільки не вистачає на відкриття притулку по вул. Полярна, 7А, який будують уже 4 роки. Фінансування з боку держави було припинено на невизначений термін через брак коштів.

"Зараз проект перебуває на завершальному етапі - залишилося закінчити внутрішній ремонт та купити необхідне обладнання. Ми не хочемо, щоб така добра справа зупинялася на півдорозі. Вважаємо реалізацію нашого проекту архіважливим завданням. Українському товариству зараз, як ніколи, необхідні справжні і вічні цінності: сім'я, благодійність, порятунок дитячих життів", - сказала куратор проекту, власник бізнесу Дарина Близнюк.

"Неповнолітнім мамам, які залишилися без даху над головою, нікуди податися. Тому дитину забирає дитячий будинок, а маму відправляють до притулку - їх розлучають. Це серйозна проблема в нашій країні. І наше завдання - запобігти соціальному сирітству. Учасники проекту Маленька мама прагнуть зробити все, що в їхніх силах, щоб юна мама не тільки залишилася разом з дитиною, але отримала при цьому необхідну психологічну та соціальну підтримку ", - наголосила директор притулку Сніжанна Шпак.

Учасники проекту закликали приєднатися до благодійної програми Маленька мама відомих бізнесменів, політиків, діячів мистецтва, а також усіх, кому небайдужі долі молодих мам та їхніх дітей.

Читайте також:

У Києві відкрили анонімний пункт прийому небажаних немовлят

На Прикарпатті працівниця дитбудинку привласнювала собі речі сиріт

У Харкові 14-річну сироту з дитиною не беруть назад до інтернату

Допомога при народженні дітей зросла до 25, 50 і 100 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: