НУ-НС готовий зайняти місце комуністів у коаліції

Блок "Наша Україна – Народна самооборона" готовий увійти до правлячої коаліції, попередньо вивівши звідти комуністів.

Блок "Наша Україна – Народна самооборона" може замінити комуністів в правлячій коаліції.

Про це заявив колишній прем'єр-міністр і міністр оборони, глава київської міської парторганізації партії "Наша Україна" Юрій Єхануров.

"Якщо вдасться домовитися всередині фракції НУ-НС про відновлення реальної роботи, то восени можна ставити питання про входження в коаліцію і виведення звідти комуністів", - сказав Єхануров.

Він також заявив, що "Наша Україна" зазнала поразку на виборах, як президентських, так і парламентських, через те, що не були знайдені потрібні гасла і програми, які були б цікаві всій Україні.

"У нас було багато популістських гасел: замість об'єднання НУ з Партією регіонів в рамках коаліції з подальшим формуванням уряду, ми допустили комуністів до влади. І те, що вони зараз біля керма, – пряма провина НУ", - вважає екс-прем'єр.

Як повідомлялося, народний депутат від фракції Комуністичної партії України Леонід Грач обіцяє порушити питання про вихід КПУ з коаліції.

У той же час комуніст Олександр Голуб в ефірі одного з телеканалів заявив, що Компартія не збирається виходити з коаліції.

Читайте також:

Комуністи не збираються виходити з коаліції

Симоненко: найманці великого капіталу не прив'яжуть комуністів до Януковича

Комуністи заговорили про вихід з коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: