У Полтаві на монументі Скорботної матері написали "Смерть жидам"

Вандали сплюндрували монумент, який стоїть на місці, де фашисти розстріляли більше 30 тисяч мирних жителів і військовополонених.

У Полтаві невідомі сплюндрували монумент Скорботної матері, повідомили журналістам у понеділок в прес-службі міськвиконкому.

За інформацією прес-служби, на вихідних на пам'ятнику з'явився напис "Смерть жидам".

"Пам'ятник вже відмитий. Правоохоронні органи вживають заходи зі встановлення зловмисників і притягнення їх до відповідальності - адміністративної або кримінальної", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що  правоохоронні органи посилили увагу до пам'ятних місць, пов'язаних з Великою Вітчизняною війною, - вони патрулюються співробітниками патрульно-постової служби.

Заступник міського голови Віталій Нікіпелов, коментуючи подію, називає подібні вчинки ганебним і недопустимим явищем, свідченням низького рівня культури. Правоохоронці вживають заходи щодо встановлення осіб зловмисників і притягнення їх до відповідальності – адміністративної або кримінальної.

Монумент Скорботної матері розташований на місці, де фашисти розстріляли більше 30 тисяч мирних жителів і військовополонених.

Читайте також:

"Свобода" оголосила про безстрокову акцію "Умань без хасидів"

Прокуратура постановила: мер Ужгорода – не антисеміт

Україна антисемітська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: