У Раді пропонують заборонити еротику на бігбордах

Депутати пропонують заборонити зовнішню рекламу, що містить тексти або зображення сексуального й еротичного характеру.

 Депутати Верховної Ради Андрій Шевченко, Євген Суслов (обоє від фракції Блоку Юлії Тимошенко), Владислав Каськів, Руслан Князевич (обоє від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона") і Юрій Мірошниченко (від Партії регіонів) пропонують парламенту заборонити зовнішню рекламу, що містить тексти або зображення сексуального й еротичного характеру.

Про це сказано в проекті закону №6532 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно захисту громадської моралі)", зареєстрованому в Раді 16 червня.

Законопроектом пропонується віднести до зовнішньої реклами відкриті вітрини, щити на будинках, вулицях тощо.

Також законопроектом пропонується внести зміни до законів "Про друковані засоби масової інформації (пресі) в Україні" і "Про видавничу справу" і встановити, що поширення друкованої продукції й поліграфії еротичного й сексуального характеру поштою дозволяється тільки в непрозорому герметичному впакуванні.

Крім цього, він передбачає зміну закону "Про рекламу" у частині заборони залучення до продажу преси сексуального характеру неповнолітніх, а також продажу її особам, що не досягли 16, а в окремих випадках і 18 років.

Крім цього, передбачається заборона на використання в рекламі образів неповнолітніх у будь-якій формі в продукції сексуального й еротичного характеру й у проведенні видовищних заходів такого характеру.

Нагадаємо, 20 січня Верховна рада посилила відповідальність за ввезення в Україну товарів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, які містять дитячу порнографію, з метою збуту або поширення й за їх виготовлення, перевезення або переміщення з тією ж метою.

У червні 2009 року Рада встановила кримінальну відповідальність за зберігання продукції порнографічного характеру з метою її збуту або поширення.

Читайте також:

Меган Фокс рекламує нижню білизну Armani

Ксенія Собчак стала східною танцівницею

Том Круз оголився для реклами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: