Україна відмовилась віддавати Росії борги Тимошенко

Міноборони Росії вимагає від України віддати борги корпорації ЄЕСУ у розмірі 405,5 мільйонів доларів. Азаров відмовився повертати гроші.

Микола Азаров
President.gov.ua
Микола Азаров
Український уряд не буде повертати Міністерству оборони РФ борги корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ), засновником якої є Юлія Тимошенко. Про це повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Як повідомило видання ЛІГА.net, Азаров, виступаючи на брифінгу в Національному інституті раку, переадресував відповідне питання журналістів лікарям.

"Ви самі дайте відповідь на це питання. Давайте у лікарів запитаємо: будемо борги Тимошенко віддавати Росії?" – запитав прем’єр.

Медики, які знаходилися на брифінгу, відповіли: "Ні".

"Ось, люди за мене відповіли", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, 15 червня керівник тимчасової слідчої комісії Верховної ради Інна Богословська заявила, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко була залежна від російської сторони, підписуючи газові контракти в 2009 році, оскільки "приватні компанії Тимошенко, які належали їй і членам її родини, до сьогоднішнього дня мають непогашені борги перед міністерством оборони РФ на суму понад 405 млн доларів".

В Росії Тимошенко обвинувачувалась в організації в 1996 році через посередника неодноразових передач хабарів кільком посадовцям Міноборони РФ за завищення цін на матеріально-технічні ресурси, що постачались для російських збройних сил.

Також повідомлялося, що в Кабінеті міністрів зареєстровано лист від Міністерства оборони Росії з проханням погасити борг корпорації ЄЕСУ.

Читайте також:

Росія просить Азарова погасити борги Тимошенко

ТСК: Особистий інтерес зробив Тимошенко залежною у підписанні газових контрактів

Справа Тимошенко може спричинити санкції ЄС проти України

ВідеоУкраїна відмовилась віддавати Росії борги Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: