Україна відмовилась віддавати Росії борги Тимошенко

Міноборони Росії вимагає від України віддати борги корпорації ЄЕСУ у розмірі 405,5 мільйонів доларів. Азаров відмовився повертати гроші.

Микола Азаров
President.gov.ua
Микола Азаров
Український уряд не буде повертати Міністерству оборони РФ борги корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ), засновником якої є Юлія Тимошенко. Про це повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Як повідомило видання ЛІГА.net, Азаров, виступаючи на брифінгу в Національному інституті раку, переадресував відповідне питання журналістів лікарям.

"Ви самі дайте відповідь на це питання. Давайте у лікарів запитаємо: будемо борги Тимошенко віддавати Росії?" – запитав прем’єр.

Медики, які знаходилися на брифінгу, відповіли: "Ні".

"Ось, люди за мене відповіли", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, 15 червня керівник тимчасової слідчої комісії Верховної ради Інна Богословська заявила, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко була залежна від російської сторони, підписуючи газові контракти в 2009 році, оскільки "приватні компанії Тимошенко, які належали їй і членам її родини, до сьогоднішнього дня мають непогашені борги перед міністерством оборони РФ на суму понад 405 млн доларів".

В Росії Тимошенко обвинувачувалась в організації в 1996 році через посередника неодноразових передач хабарів кільком посадовцям Міноборони РФ за завищення цін на матеріально-технічні ресурси, що постачались для російських збройних сил.

Також повідомлялося, що в Кабінеті міністрів зареєстровано лист від Міністерства оборони Росії з проханням погасити борг корпорації ЄЕСУ.

Читайте також:

Росія просить Азарова погасити борги Тимошенко

ТСК: Особистий інтерес зробив Тимошенко залежною у підписанні газових контрактів

Справа Тимошенко може спричинити санкції ЄС проти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: