Українці більше люблять самогон, ніж повій

Жінок легкої поведінки українці чомусь не люблять, підтвердило опитування, не люблять також наркоманів і хабарників, а люблять горілку.

За даними соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, співвітчизники лояльніше ставляться до народних виробників алкоголю, ніж до жінок легкої поведінки.

62% відсотка респондентів висловилися за введення більш суворого покарання за проституцію, а самогонників у нас не люблять тільки 43% населення. Видно країна ще пам'ятає часи "сухого закону", коли знайти випивку на святковий стіл можна було тільки в народних умільців.

"До того ж, якщо самогон зроблено правильно, то він набагато безпечніший тієї горілки, яку ми беремо з магазинних прилавків", - упевнений один з кримських самогонників.

Найбільше єднання нації зафіксувало питання про суворішепокарання наркоманів. 90% українців - "за!".

Люди втомилися від шприців зі смертельним вірусом СНІДу, розкиданих всюди і навіть біля дитячих садків, і від наркоманів, готових вбивати заради дози.

Ще з однією заразою - корупцією, стикається, за даними дослідження, кожен п'ятий українець. У 20% опитаних українців протягом 2009 чиновники просили "на лапу", а 54% вважають, що за минулі 12 місяців хабара суттєво зросли.

Читайте також:

Перед Новим роком міліція активізувала рейди проти самогонників

Посол Великобританії рекомендує Україні запатентувати горілку як бренд

Луценко поставить по всій Україні пам'ятники самогонним апаратам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: