В Одесі відклали встановлення пам'ятника Сталіну

Комуністичної партії України ухвалила рішення перенести встановлення в місті пам'ятника Йосипу Сталіну на наступний рік.

Одеська обласна організація Комуністичної партії України ухвалила рішення перенести встановлення в місті пам'ятника Йосипу Сталіну на наступний рік.

Як повідомив голова Одеської обласної організації компартії України Євген Царьков, таке рішення було прийнято на зборах Одеської облорганізації КПУ.

"Ми не хочемо, щоб установка пам'ятника Сталіну розглядалася як політична акція напередодні виборів. У нас зовсім інша мета", - підкреслив Євген Царьков.

Він зазначив, що нова дата встановлення пам'ятника є не менш значущою - 9 травня 2011 року. Голова облорганізації додав, що пам'ятник практично готовий, але його місцезнаходження тримається в секреті, щоб уникнути провокацій.

"Особистість Сталіна як головнокомандуючого і генералісимуса оцінена всією світовою спільнотою. Його заслуги в перемозі не менш значущі, ніж таких людей як маршали Жуков та Малиновський. Ми вибрали для пам'ятника найбільш підходяще місце - меморіал 411-ї батареї", - заявив Царьков.

Раніше одеські комуністи заявляли, що пам'ятник Йосипу Сталіну в Одесі планують відкрити до дня народження генсека ЦК КПРС у грудні.

Читайте також:

У рідному місті Сталіна знесли його пам'ятник

У США збирають підписи за знесення пам'ятника Сталіну

У Грузії знесли ще один пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: