В Печерському суді бійка: до заарештованої Тимошенко проривались прихильники

Юлію Тимошенко вивели з будівлі Печерського райсуду Києва та посадили в автозак. У дворі налічувалося близько 300 працівників "Беркуту", "Грифону" та інших спецпідрозділів.

Прихильники лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко намагалися прорвати охорону і пройти на подвір'я Печерського суду до автозаку, який мав вивезти Тимошенко.Проте "Беркут" відтіснив прихильників Тимошенко від арки, яка веде на подвір'я суду. Однак міліція цьому завадила, закривши ворота на вході.

АРЕШТ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІУ процесі виникла бійка, є постраждалі. Можна побачити кілька громадян з розбитими обличчями й одного правоохоронця, який пішов до аптеки.Загін "Беркуту" для стримання людей посилили втретє - зараз його бійці відтіснили людей по периметру Хрещатику.Юлію Тимошенко вивели з будівлі Печерського райсуду Києва та посадили в автозак. Для того, щоб дозволити автозаку виїхати з двору, працівники правоохоронних органів повністю його заполонили.У дворі налічувалося близько 300 працівників "Беркуту", "Грифону" та інших спецпідрозділів. Потім автозак у супроводі потрійного кільця "беркутівців" почав повільно рухатися Хрещатиком.Автозак їде дуже повільно, "беркутівці" розсікають прихильників Тимошенко, які зібралися на Хрещатику.Демонстранти вже частково перекрили рух вулицею, вони зупиняють машини і вигукують слова підтримки на адресу Тимошенко.

Читайте також:

Азаров на допиті назвав газову угоду Тимошенко "зрадницькою"

Нардеп від БЮТ вигнав з Печерського суду міліціонера

До обвинувачення проти Тимошенко долучено справу російського генерала

ВідеоВ Печерському суді бійка: до заарештованої Тимошенко проривались прихильники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: