Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні не реєструватимуть дітей, народжених не в лікарні

Народжених, наприклад, у літаку чи на лайнері, як і раніше, реєструватимуть за актом капітана. Батьків "домашніх дітей", які з'явилися на світ без зайвих свідків - тягатимуть по судах.

Відтепер в Україні, діти, які були народежені не в пологовому будинку - реєструватися не будуть, за винятком екстренних випадків.

За словами колишнього лікара-акушера В'ячеслав Закревський, народжених, наприклад, у літаку чи на лайнері, як і раніше, реєструватимуть за актом капітана.

Домашніх дітей, які з'явилися на світ без зайвих свідків, таки потягають по судах. Виняток робитимуть тільки тим, хто справді просто не встиг доїхати до пологового.

Отримати свідоцтво про реєстрацію дитини зі старим пакетом документів - довідкою від педіатра та заявами від двох свідків більше не вдасться.

Для українців, які народили після 1-го січня, така новація стала справжнім сюрпризом. Без виписки з пологового вони - не батьки, а дитини - не існує.

Зазначимо, поза стінами лікарні щороку народжує близько 10 тисяч жінок. Експерти вважають, того, хто свідомо йде на пологи вдома, додатковими довідками не відлякати.

Читайте також:

У Криму свинячий грип атакував вагітних жінок

У Чернігові жінка встановила рекорд, народивши дитину у 66 років

Луганчанка продала свою тримісячну донечку за 3 тисячі доларів

Відео Незаконні діти

Залиште свій коментар

Вибір редакції