Від банкрутства турецького туроператора постраждали близько 4 тисяч українців

Один із найбільших туроператорів - компанія Karya Tour - оголосила про своє банкрутство в Туреччині. Українців, які скористалися послугами компанії, виселили з готелів.

Українських туристів кинули напризволяще. Вони скористались послугами компанії Karya Tour, купили путівки, а далі почались проблеми. 250 відпочивальників зараз у Туреччині і їх виселяють з готелів. Інші власники путівок на море навіть не потраплять - з Києва не зроблено жодного вильоту. У замороженому стані - майже 4 тисячі путівок.

Ще зранку у п'ятницю, 9 липня, стали з'являтися чутки про банкрутство компанії. Потерпілі почали масово скаржитись в міліцію. Виявилося, що український офіс фірми не винен, фінансові проблеми виникли у приймаючої - турецької - сторони. Зараз туроператор намагався переселити українських відпочивальників в інші готелі. Додому запропонували добиратися власним коштом.

На офіційному сайті компанії туроператора Karya Tour Ukranine тим часом зявилося таке повідомлення: "Нашою компанією 09.07.2010 року отримано інформацію від нашої приймаючої сторони в Туреччині, компанії Sunspot Seyhat Ltd.Sti., про фінансові проблеми, що виникли у них, у результаті чого остання не може виконати прийняті на себе зобов'язання з прийому й розміщення туристів на території Туреччини", - пояснили Karya Tour Ukraine.

Наразі прес-служба компанії повідомляє, що компанія докладає максимум зусиль для врегулювання питань перебування туристів, що перебувають на території Туреччини, і своєчасного їх повернення.

При цьому вони зазначили, що всі подорожі у напрямках Туреччина й Хорватія, починаючи з 9 липня, анульовано. Інформація щодо інших напрямків буде надана пізніше.

З питань повернення коштів за ненадані послуги компанія просить звертатися в центральний офіс.

Тим часом, за розпорядженням міністра культури й туризму України Михайла Кулиняка створена робоча група, яка сьогодні зустрілася із представниками компанії Karya Tour щодо проблеми, яка виникла з українськими туристами в Туреччині.

Читайте також:

У США запустили секс-круїз для туристок "бальзаківського" віку

Туризм майбутнього запропонує роботів-проституток і пігулки для подорожнього щастя

Кілька порад у записник туристам

ВідеоУкраїнських туристів кинули напризволяще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: