Яценюк подав до суду на Верховну Раду

Лідер "Фронту змін" подав позов до Вищого адміністративного суду через пенсійну реформу.

Депутат фракції НУНС, лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк направив у Вищий адміністративний суд позов, у якому просить визнати протиправними дії Верховної Ради при розгляді змін до закону про пенсійну реформу 6 вересня.

У позові депутат зазначає, що при розгляді зазначеного документа 6 вересня проігнорували положення Конституції, законів і порушено законодавчу процедуру.

"Аналіз стенограми обговорення й прийняття закону від 6 вересня свідчить, що на пленарному засіданні відбувалося внесення поправок за змістом, а не усунення непогодженостей і неточностей у прийнятому законі", - йдеться у повідомленні "Фронту змін".

Водночас, наголошує Яценюк, внесення поправок у прийнятий закон, відповідно до регламенту, забороняється. Тобто, були порушені положення статей 128, 131 Регламенту.

На думку депутата, таким чином голова Ради Володимир Литвин порушив принцип верховенства права.

Нагадаємо, 6 вересня Рада відмовилася скасувати закон про пенсійну реформу, перенесла набрання чинності цього закону з 1 вересня на 1 жовтня й уточнила в законі ще 3 положення.

8 липня Рада прийняла закон про пенсійну реформу, підвищивши пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років із щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня. 9 вересня Президент Віктор Янукович схвалив закон про пенсійну реформу в редакції від 6 вересня.

Читайте також:

Яценюк готовий пожертвувати виборами заради Тимошенко

Опозиція судитиметься з Литвином через пенсійну реформу

Пенсійна реформа в Україні набуде чинності 1 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: