Янукович схвалив відправку українських військових у Кот-д'Івуар

Віктор Янукович підписав закон про направлення українських миротворців для участі України у наданні підтримки операції ООН у Кот-д'Івуар.

Президент Віктор Янукович підписав закон про направлення миротворчого контингенту для участі України у наданні підтримки операції ООН у Кот-д'Івуар.

Текст відповідного документу опубліковано на офіційному сайті голови держави.

Нагадаємо, Верховна рада на засіданні у минулу п'ятницю прийняла закон про схвалення рішення президента Віктора Януковича про направлення миротворчого контингенту для участі України в наданні підтримки операції ООН у Кот-Д 'Івуар.

Згідно з указом президента, для участі України в наданні підтримки операції ООН у Кот-д'Івуар направляється миротворчий контингент загальною чисельністю до 60 осіб з числа миротворчого контингенту України, який діє у складі Місії ООН у Ліберії, у строки визначені Радою безпеки ООН на період до 3 місяців.

У коментарі голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко заявив, що виступає проти направлення Україною бойового підрозділу у Кот-д'Івуар.

Він зазначив, що "Рада безпеки ООН 19 січня ухвалила рішення про передислокацію трьох ударних вертольотів, екіпажів і обслуги з Ліберії, де зараз базуються наші миротворці, до Кот-д'Івуару".

"Але там чітко сказано: на термін до чотирьох тижнів. У той же час Янукович прийняв рішення, яке просить затвердити, щоб направити наших миротворців на строк до трьох місяців, тим самим виходячи за рамки мандату і рішення РБ ООН", — сказав політик.

Читайте також:

Зарплата українських миротворців виявилася на рівні Африки

Україна послала миротворців до Кот-д'Івуару

Українські миротворці привезли до Львова з Ліберії малярію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: