Янукович підпише декларацію про партнерство з Росією

Президент у зовнішній політиці України окремо виділив дружбу з Росією, але головною метою все одно назвав інтеграцію до Євросоюзу.

Президент Віктор Янукович заявив про необхідність підписання декларації про стратегічне партнерство України з Росією. Про це він сказав у посланні до українського народу.

"Думаю, нам доцільно повернутися до ідеї підписання декларації про стратегічне партнерство України та Росії", - заявив він.

Янукович зазначив, що в українсько-російських відносинах слід провести інвентаризацію міжнародно-правових двосторонніх угод з метою підкріплення положень Договору про дружбу, співробітництво і партнерство.

Глава держави також вкотре заявив про наміри підготувати десятирічну програму соціально-економічного співробітництва України і Росії, яка, за його словами, дозволить повноцінно реалізувати цей базовий договір про дружбу між країнами.

"Наша тверда позиція – відносини з Росією розвиватимуться по висхідній", - підкреслив президент і зазначив, що головним пріоритетом у цьому є економічна сфера. При цьому, за його словами, стратегічне партнерство України і Росії є важливою складовою, зокрема, європейської безпеки.

Разом із тим, Янукович повторився, що головною метою зовнішньої політики України є інтеграція до Європейського Союзу. Також він наголосив, що дуже важливою для України є співпраця зі США.

Крім того, Янукович вкотре наголосив на позаблоковому статусі України, але визнав, що держава не обійдеться без співпраці з НАТО.

Нагадаємо, Віктор Янукович виступив зі зверненням до українського народу в палаці "Україна" у четвер, 3 червня.

У зверненні він окреслив основні реформи, які має провести в Україні у найближчі роки, та підбив підсумки 100 днів свого президентства.

Читайте також:

Янукович визначив, хто платитиме більше податків

Янукович вимагає продати українські підприємства за 5 років

Янукович пообіцяв боротися з диким капіталізмом

ВідеоЯнукович підпише декларацію про партнерство з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: