Янукович поклав квіти до Могили Невідомого солдата

Перші особи держави вшанували пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Президент Віктор Янукович, голова Верховної ради Володимир Литвин, прем’єр-міністр Микола Азаров, члени уряду і ветерани у Києві поклали квіти до Могили Невідомого солдата.

Після цьго відбулось урочисте проходження Почесної варти Міністерства оборони. Також ветерани поклали квіти до пам’ятника тричі Герою Радянського Союзу Івану Кожедубу, який встановлено поблизу Вічного вогню.

Як відомо, 22 червня в Україні оголошено День скорботи і вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

У зв’язку з цією датою в Україні буде приспущено на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій державні прапори. У цей день рекомендується обмежити проведення розважальних заходів із внесенням відповідних змін до програм теле- та радіопередач.

Світлу пам'ять жертв війни вшанують поминальними панахидами.

Також буде оголошено хвилину мовчання, зупинивши о 12.00 роботу в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту у населених пунктах з подаванням відповідних звукових сигналів.

Читайте також:

69 років тому почалася Велика Вітчизняна війна

Львівська прокуратура вирішила повернути термін "Велика вітчизняна війна"

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Януковича ледь не збило з ніг траурним вінком (відео)

ВідеоЯнукович поклав квіти до Могили Невідомого солдата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: