Янукович попросив у Путіна грошей на українські АЕС

Президент попросив владу сусідньої держави допомогти із отриманням російських кредитів будівництво нових енергоблоків на атомних електостанціях.

Президент Віктор Янукович попросив прем'єра Росії Володимира Путіна посприяти кредитуванню російськими банками будівництва двох нових блоків на українських атомних електростанціях.

Про це він сказав на зустрічі з Путіним у Стамбулі. Зокрема президент повідомив про будівництво двох нових блоків на Хмельницькій і Рівненській АЕС, підкресливши, що це є дуже важливим проектом для України.

"Ми хотіли би отримати можливість прокредитувати будівництво цих заводів російськими банками", - сказав Янукович, додавши, що просить прем'єра РФ надати підтримку в цьому питанні.

Крім того, Янукович зазначив, що наразі українські та російські відомства проводять спільні переговори про те, щоб Україна виступила акціонером заводу з виробництва ядерного палива в Ангарську (Росія).

"Це відкриває для нас можливість для вирішення спільних питань з Росією і Казахстаном з будівництва заводу в Україні, в перспективі який міг би забезпечити не тільки Україну, але і Європу ядерним паливом", - додав президент.

Нагадаємо, на зустрічі з Путіним Янукович також висловив зацікавленість у об'єднанні деяких активів та спільному україно-російському видобутку газу і нафти. За його словами, Україна готова відкрити росіянам свої запаси блакитного палива, але також хоче видобувати енергоресурси сама на тариторії РФ.

У Стамбулі крім зустрічі з Путіним Янукович також взяв участь у Третьому саміті Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії.

Читайте також:

Під час візиту Януковича в Стамбулі стався теракт

Янукович запросив Росію видобувати газ в Україні

Янукович закликав будувати через Україну нові газогони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: