Янукович привітав українців з 20-ю річницею Незалежності

Президент звернувся до українських громадян з нагоди річниці Незалежності України.

Президент Віктор Янукович звернувся до українців з привітанням з нагоди 20-річчя незалежності держави.

У виступі до Дня Незалежності глава держави нагадав про славетну історію нашої Батьквщини, закликав до оновлення та побудови успішної держави і назвав основними цілями добробут кожного громадянина зокрема і побудову сильної нації в загальному.

"Сьогодні ми святкуємо ювілей нашої молодої держави. Позаду 20 років новітньої історії, які змінили наше життя. А перед ними – ще століття слави і визвольної боротьби наших попередніх поколінь" - почав привітання президент, зазначивши, що "справжній фундамент нашого двадцятиріччя – це віковий досвід Київської Русі".

"В ті славетні часи наші землі були одним із духовних центрів європейської християнської цивілізації. Україна з гордістю продовжує цю місію і сьогодні. Наша історія нерозривно пов’язана із сучасною Європою" - йдеться далі у привітанні.

"Впродовж віків найкращі доньки та сини України мріяли про незалежну країну, в основі якої є свобода, гуманізм та демократія. І їхні мрії збулися. Ми здобули незалежність і стали свідками великої події - появи України на мапі світу" - продовжив Янукович.

"Двадцятиліття незалежності не далося Україні легко. Ми пережили роки романтичного піднесення, криз, популізму. Але незалежно від подій у державі люди працювали, виховували дітей і сподівалися на достойне життя, сильну та справедливу владу" - йдеться у зверненні.

При цьому Янукович наголосив, що "нині всі гілки влади об’єдналися заради спільної мети. Це – оновлення держави та побудова успішної України. Тепер справа за кожним із нас".

Президент сказав що 20 років – чудовий вік для нових починань та рішучих кроків. 20 років – вік молодості і вік надії, що цей день ми зустрічаємо з вірою в майбутнє. "Ми модернізуємо країну та розбудовуємо економіку. Ми зводимо аеропорти, дороги та мости, відкриваємо стадіони. Ми будуємо державу. Ту, про яку мріяли наші попередні покоління" - констатував Янукович.

"Ми стоїмо на платформі національного прагматизму і відстоюємо в першу чергу інтереси нашої країни, українських громадян" - сказав президент і наголосив, що "Україна стане справді незалежною, лише маючи сильну економічну основу".

Також Янукович заявив, що українці відчуватимуть себе впевнено у світі лише тоді, коли їх права будуть справді захищені. "Добробут кожного громадянина стане стабільним, коли корупцію буде подолано на всіх рівнях. Нація буде сильною, коли працюватимуть усі демократичні інститути. І це – наші цілі" - висловив упевненість президент.

Президент закінчив своє поздоровлення побажанням всім довгих років миру та добробуту. "Нам є чим пишатися. Ми любимо нашу країну. Український народ за ці роки не раз демонстрував свою мудрість та толерантність. Тож бережімо один одного, адже Україна – це всі ми!" - резюмював Янукович.

З повним текстом виступу ви можете ознайомитись на сайті президента України.

Читайте також:

Україна відзначає 20 років Незалежності

Виступ Віктора Януковича до Дня Незалежності: основні тези

Мєдвєдєв привітав Януковича з Днем Незалежності: "Ми радіємо успіхам українських друзів"

Суд заборонив акції в центрі Києва на День Незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: