Янукович вважає, що на одного пенсіонера має припадати 3 робітника

За словами Януковича, зараз в Україні на 14,5 млн пенсіонерів припадає 14 млн осіб, які працюють, що вже призвело до дефіциту Пенсійного фонду в розмірі 35 млрд гривень.

Президент Віктор Янукович вважає мінімально необхідним для забезпечення бездефіцитності Пенсійного фонду співвідношення кількості осіб, які працюють, та кількості пенсіонерів 3 до 1. Про це він заявив під час наради з адміністративно-господарським активом Вінницької області.

"Мінімальною реальною нормою забезпечення пенсійних видатків є норма, коли на 1 пенсіонера припадає 3 особи, які працюють", - сказав Янукович.

Президент зазначив при цьому, що існують країни зі співвідношенням 1 пенсіонер до 4-5 осіб, які працюють.

"Це державна політика, що створює нормальні умови для пенсіонерів. Коли 5 осіб, які працюють, будуть утримувати одного пенсіонера, він буде мати пенсію, про яку кожний працівник буде мріяти", - сказав він.

За словами Януковича, зараз в Україні на 14,5 млн пенсіонерів припадає 14 млн осіб, які працюють, що вже призвело до дефіциту Пенсійного фонду в розмірі 35 млрд гривень.

"Ми зараз щомісяця збільшуємо відрахування до Пенсійного фонду, але цих грошей однаково не вистачає, щоб покрити всі видатки Пенсійного фонду", - сказав він.

На думку президента, в Україні необхідно створити трирівневу систему пенсійного забезпечення, у якій будуть поєднуватися солідарна і накопичувальна система, а також системи приватних пенсійних фондів.

"Якщо ми цього не зробимо, то зрадимо наше старше покоління, наших батьків, тих, хто нам вірив і вірить, кому ми зобов'язалися створити нормальні умови життя. А ті, хто йде проти, щоб ми цю роботу виконали, втрачають совість", - сказав він.

Зі слів президента, реформу пенсійної системи вже провели більшість країн світу, незважаючи на негативну реакцію в суспільстві.

Як відомо, Верховна рада на засіданні у четвер, 16 червня, розгляне запропонований Кабінетом міністрів законопроект про пенсійну реформу, яким пропонується ввести підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців починаючи з 1 вересня 2011 року.

Читайте також:

Герман запевнила, що Янукович змусить депутатів урізати собі пенсії

Янукович зажадав негайно підвищити пенсійний вік

В уряді побачили у пенсіонерів бажання працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: