Янукович заявив, що "Харківськими угодами" рятував Україну

За словами президента, навколо Харківських угод сьогодні багато політики, через що він вкотре хоче заявити, що підписання цих угод було свідомим кроком.

Президент Віктор Янукович назвав політиканами супротивників "Харківських угод" з Росією і відзначив, що підписання цих угод врятувало країну. Про це він заявив під час спілкування з ветеранами у ​​селі Циблі Київської області.

За словами президента, навколо Харківських угод сьогодні багато політики, через що він вкотре хоче заявити, що підписання цих угод було свідомим кроком. Як відзначив Янукович, він зробив це, щоб врятувати країну і підняти рівень економічного розвитку.

"Я відповідаю на це питання тим політикам, які ходять навколо цього питання. Я відповідаю цим, так званим, патріотам, що я це зробив свідомо, щоб врятувати країну, підняти рівень економіки, і зробив цей крок разом з урядом", - наголосив президент .

Янукович відзначив, що за перебування ЧФ РФ на території Криму, Україна отримує 4 млрд дол. на рік (до підписання угоди України отримувала 98 млн дол.).

"Чому ніхто не кричав в 2008 році, коли було підписано кабальну угоду з Росією, яка нас усіх взяла за горло ...  звідки взялася базова ціна 450 дол. за тисячу метрів кубічних газу?", - задався питанням Янукович, додавши, що завдяки цій угоді, всю країну загнали "під плінтус" і зробили заручниками цієї угоди.

Президент підкреслив, що газовими угодами "Україну настільки загнали в глухий кут, що до сьогоднішнього дня ми перетягуємо канат, і не можемо вирішити питання".

Прем'єр Микола Азаров переконаний, що "Харківські угоди" "працюватимуть" і надалі. Завдяки їм на хліб і м'ясо ціни практично не зросли.

Читайте також:

Проросійські сили: "Харківські угоди" стали найбільшим досягненням Януковича

Ющенко порівняв "Харківські угоди" з Переяславською угодою Хмельницького

На Януковича подали до суду за "Харківські угоди"

ВідеоЯнукович заявив, що "Харківськими угодами" рятував Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: