Новий конфуз у Януковича: титул президента написали з помилкою (відео)

На бізнес-форумі у Києві почесне місце президента Віктора Януковича оздобили плакатом з орфографічною помилкою - "Його Высокоповажність".

Зала Торгово-промислової палати України, в якій проходить українсько-шрі-ланкійський бізнес-форум за участі президента України та президента республіки Шрі-Ланка, "оформлена" з помилкою.

Позаду місць, де розмістилися президенти обох країн, розташований плакат з написом: "Його Высокоповажність Віктор Янукович" та "Його Высокоповажність Махінда Раджапакса". Слово "високоповажний" написано з російською літерою "ы".

Нагадаємо, 30 червня у приміщенні ТППУ відкрився українсько-шрі-ланкійський бізнес-форум за участі президента України та президента Шрі-Ланки.

Нагадаємо, це вже не перший конфуз, який трапився під час візиту президента Шрі-Ланки до України. Зокрема, після того, як глави держав привіталися біля будівлі адміністрації президента, оркестр почав грати гімн Шрі-Ланки.

Однак, замість того, щоб стоячи його прослухати, Янукович повів свого гостя обходити стрій почесної варти і вітати воїнів.

Гімн України після цього взагалі не грали.

Читайте також:

Янукович оконфузився на міжнародному рівні (відео)

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Янукович знову переплутав географію

Янукович і Азаров по черзі переплутали прізвище директора Світового банку

ВідеоУ Януковича титул президента написали з помилкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: