Ющенка звинуватили у розвалі бджільництва в Україні

Губернатор Житомирської області Сергій Рижук закликав не політизувати бджільництво, а вчасно виділяти пасічникам кошти.

Губернатор Житомирщини, керівник обласної організації Партії регіонів Сергій Рижук заявив, що дії колишнього президента Віктора Ющенка призвели до "занепаду бджільництва в Україні".

"Віктор Ющенко вважав себе визначним пасічником, однак фактично розвалив бджільництво України", - сказав Рижук на урочистостях з нагоди Дня пасічника.

Чиновник не пояснив, що саме він має на увазі, чи які конкретно заходи екс-глави держави він вважає провальними, але зазначив:

"Не розумію, як людина, будучи навіть президентом держави-пасічником, змогла так нікчемно побудувати свою роботу, що розсварила українських пасічників, бо є вже в Україні у пасічників асоціація окрема, є ще якесь там братство пасічників".

Рижук повідомив, що у жовтні в Житомирі пройде Всеукраїнський з'їзд пасічників. Він закликав політиків не політизувати цю галузь, а вчасно виділяти кошти з держбюджету для її розвитку.

За словами губернатора, його, як пасічника, цікавить не політична складова цього питання, а "коробить те, що при слові "бджола" у декого з політиків виникає іронічна посмішка або маються на увазі політичні пристрасті".

Читайте також:

Ющенко закликав любити Україну і бджіл

Український гречаний мед визнали найкращим у світі

Біологи навчили "бджіл Павлова" боротися з терористами

Ющенко: я народився на пасіці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: