Захист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

Адвокат екс-прем'єр-міністра вважає, що обвинувачення не надало достатніх доказів провини Тимошенко.

Адвокат екс-прем'єр-міністра Юрій Сухов просить суд винести Юлії Тимошенко виправдувальний вирок та звільнити її з-під варти.

Про це Сухов заявив сьогодні під час судових дебатів у справі екс-прем'єра.

"Я прошу винести виправдувальний вирок в цій справі і звільнити Юлію Тимошенко з-під варти разом з винесенням виправдувального вироку", - сказав Сухов.

За його словами, державне обвинувачення під час розслідування цієї справи та судового слідства не змогло надати докази наявності складу злочину екс-прем'єра та відсутність її права на видання директив для доведення до тодішнього міністра палива та енергетики Юрія Продана та у той час голови НАК "Нафтогаз України" Олега Дубини про результати своїх переговорів з керівництвом російського уряду.

Адвокат також звернув увагу суду на те, що в матеріалах справи знаходяться документи, які повністю спростовують заподіяння збитків компанії "Нафтогаз України" внаслідок підписання газових угод.

"Обвинувачення чітко не сформовано та не викладено елементи об'єктивної сторони, обвинувальний висновок складено заплутано, з прогалинами у часі, подіях, ключових особах, які приймали ті чи інші рішення при вирішенні газового питання", - підкреслив Сухов.

Крім того, за словами Сухова, обвинувачення не змогло довести, що саме відбулося – перевищення влади або службових повноважень.

За його словами, обвинувачення також не довело наявність причинного зв'язку між виданням директив та наслідками, що настали в результаті виконання угоди, підписаною двома окремими суб'єктами господарювання.

Сухов також вважає, що державне обвинувачення в порушення норм цивільного та господарського законодавства визначило збитки, завдані компанії НАК "Нафтогаз України".

"Обвинувачення державного обвинувачення наявності у Тимошенко складу злочину, передбаченого ст. 365 ч. 3, збудовано здебільшого на незаконних припущеннях, на особистих судженнях прокурорів у викривленні оцінки обставин справи, відповідних слідчих осіб. При цьому прокурор не навів доказів, на яких будується обвинувачення. Це свідчить про певну упередженість, однобічність оцінки обставин справи", - резюмував Сухов.

Нагадаємо,прокурори попросили суд визнати Тимошенко винною і призначити покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років, без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Як відомо, її звинувачують у перевищенні влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Тимошенко знаходиться під арештом з 5 серпня.

Читайте також:

Адвокати Тимошенко: прокурори будують обвинувачення "по-радянськи"

Новий закон Януковича не врятує Тимошенко від тюрми

"Нафтогаз" вважає вину Тимошенко доведеною

Журналістам перекрили дорогу на засідання у справі Тимошенко

ВідеоЗахист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: