Жеваго передумав продавати свій банк державі

У банку "Фінанси і Кредит" пояснюють, що відмовилися від допомоги, тому що зможуть впоратися з кризою власними силами та з допомогою акціонерів.

Акціонери банку "Фінанси і Кредит" відмовилися віддавати контрольний пакет фінустанови уряду в обмін на рекапіталізацію.

Голова правління банку "Фінанси і Кредит" Володимир Хливнюк повідомив, що для його банку питання рекапіталізації вже втратило актуальність.

"Ми вже можемо впоратися з негативним впливом фінансової кризи, власними силами і за допомогою акціонерів", - відзначив топ-менеджер.

У банку "Фінанси і Кредит" рішення відмовитися від допомоги уряду пояснюють тим, що ситуація в українській економіці розвивається за оптимістичнішим сценарієм, ніж прогнозували фінансисти. Відповідно і фінансове положення банку виявилося не таким критичним, як очікували його акціонери, ухвалюючи в березні рішення звернутися до держави з проханням про рекапіталізацію.

За словами голови правління банку Владимира Хливнюка, якість активів його фінустанови погіршала не критично, оскільки банк був орієнтований на кредитування тих галузей промисловості, які вже почали виходити зі складної фінансової ситуації.

"У багатьох наших позичальників-підприємств зараз не така плачевна ситуація, як ми очікували на початку року", - відзначає Хливнюк.

Також банкір впевнений, що основний акціонер фінустанови Костянтин Жеваго надасть банку фінансову підтримку. "Акціонери, хоча і не в тих об’ємах, що були раніше, але готові допомагати банку", - додає Хливнюк.

Втім, конкретизувати об’єм коштів, необхідних банку, і скільки з них готові надати акціонери, банкір відмовився.

"Скоро відбудуться збори акціонерів, на яких вирішуватиметься це питання", - говорить банкір.

Нагадаємо, це вже другий випадок, коли власники банків, що зазнавали фінансових труднощів, відмовляються від участі держави в капіталі банку. 20 травня представники "Імексбанку" також офіційно заявили про припинення переговорів з урядом щодо рекапіталізації.

Банк "Фінанси і Кредит" входить у фінансово-промислову групу "Фінанси і Кредит", лідерами якої є народний депутат Костянтин Жеваго і колишній губернатор Запорізької області, колишній народний депутат Олексій Кучеренко.

Читайте також:

Держава відвернулась від проблемних банків

НБУ зекономить на рекапіталізації проблемних банків

Україні радять поскоріше рятувати свої банки

НБУ назвав перші три банки, які потраплять під рекапіталізацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: