Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Тимошенко розповіла, як не взяла свого чоловіка в БЮТ


Київ, 6 липня 2010, 17:07 (8 фото) Друкувати

Юлія Тимошенко відмовила своєму чоловікові у вступі до лав її політичного блоку.

день народження чоловіка Тимошенко_8 < >
Фото 1. Ювілей чоловіка Тимошенко (tymoshenko.ua)

день народження чоловіка Тимошенко_6
tymoshenko.ua
Ювілей чоловіка Тимошенко
Юлія Тимошенко написала в своєму блозі, що її чоловік Олександр намагався отримати місце у виборчому списку БЮТ, але вона йому відмовила.

"Я проводила якусь жахливо важливу нараду, а чоловік сидів і чекав у приймальні. Година, друга, третя ... Нарешті не витримав і передав записку, а, вірніше, заяву. У ньому було написано: прошу розглянути можливість включення мене в виборчий список БЮТ ...", - згадала Тимошенко.

При цьому вона сказала, що в той час багато близьких їй людей сиділи в тюрмах, тому що дає недоторканність депутатський мандат "був не предметом розкоші, а засобом самозбереження".

Однак рішення лідера БЮТ було однозначним: "На заяві я написала: "Відмовити'". Більше до цієї теми вони у своїх розмовах не поверталися.

Разом з тим Тимошенко написала про свого чоловіка, що він - "Чоловік Цей, на 120 відсотків". Як підтвердження цієї тези вона розповіла історію про те, як сиділа з ним в одному СІЗО, де якось вони випадково "на мить, на один подих" зустрілися поглядами, коли обох вели на допит.

"Але мені цього вистачило. Я отримала такий заряд енергії, віри і мужності, що могла, здається, все витримати і пройти через все", - поділилася своїми відчуттями Тимошенко.

За словами лідера БЮТ, вона зробила цей запис у своєму блозі "просто так", оскільки "вдячна своєму чоловікові за те, що він є".

Зазначимо, що Олександр Тимошенко є непублічною фігурою. Він ніколи не дає інтерв'ю і ніяк не коментує роботу своєї дружини і їхнє особисте життя.

Читайте також:

Тимошенко програла вибори, бо стала білявкою - біоенергетик

Тимошенко покаялася за тиск на ЗМІ і обіцяє виправитися

Тимошенко все ще вірить, що мала стати президентом

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • патриот 7 июля, 00:23
  Да вместо мужа она взяла более достойного Лозинского! У него опыта больше!!!
 • Опара 6 июля, 23:15
  Для "Тигрюльки".Перестаньте лить грязь на Юлию,все эту " историю " и без Вас знают.Когда достигнете ее высот в политике и бизнесе,тогда и критикуйте ее на равных.Все мои знакомые,моя семья до сих пор жалеем, что Юлии не дала возможности победить вся правящая политическая элита.Все эти ющенки и януковичи утопили ее,и мировой финансовый кризис помог им в этом.Юлия-самая умная из всех политиков в Украине и ей этого простить не могут.Я восхищаюсь этой сильной женщиной и надеюсь на следующих выборах она станет Президентом!
 • ТигрЮля продолжает иметь Украину 6 июля, 20:28
  В 2000-2004 была в розыске сразу в трех странах : США(проходила по Лазаренковскому делу), в России (за кражу милиарда дол. проданного русского газа) и Украине (за дачу взяток и Лаzеру через овшерные кипрские компании и уклон таким образом от уплаты налогов(ну просто в очень крупных размерах) ). Все обвинения против Тимошенко были сняты 21 января 2005 года - за два дня до инаугурации нового президента Украины Виктора Ющенко ! Аргументом снятия обвинений было - дать взятку может только физ.лицо а не юр.(ЕЭСУ где Юля была ген.директор)!???????????????????????????
 • Тигрюлька 6 июля, 20:26
  1995 - Юля Алибабаевна ген.директор Единые Энергетические Системы Украины(Под крылышком у Лазаренка и член его партии "Громада") 30 декабря 1999 — назначена вице-премьером по ТЭК в правительстве Виктора Ющенко. Но уже в августе 2000 по обвинению в хищении государственного имущества был арестован её муж. 19 января 2001 сама Тимошенко была освобождена от своей должности, а 13 февраля — отправлена в следственный изолятор по обвинению в хищении (в бытность главой ЕЭСУ) миллиарда долларов, предназначенного на оплату российского газа. - Все обвинения против Тимошенко были сняты 21 января 2005 года - за два дня до инаугурации нового президента Украины Виктора Ющенко. (Wikepidia)