Гримаси російського шоу-бізнесу

У проекті "Гримаси шоу-бізнесу" Сергій Звєрєв перетворився на вампіра, а у Віктора Дробиша виросли гігантські вуха.

Популярні зірки російського шоу-бізнесу пожартували в рамках фотовиставки "Гримаси шоу-бізнесу". Відкриття провокаційної виставки відомої фотохудожниці Олени Боскої відбулась у московському ресторані "The Сад".

На відкритті виставки атмосфера спілкування зірок шоу-бізнесу, гумору та посмішок супроводжувалася сольними виступами Лоліти, Міті Фоміна, Єви Польної, Олексія Чумакова і групи "23:45".

Герої виставки поділилися враженнями від проекту. Єва Польна тепло відгукнулася як про саму ідею виставки, так і про участь в ній:"«Я була рада від душі "погримасити" і злегка похуліганити. Це чудова можливість нагадати нам - серйозним артистам, як добре і корисно час від часу згадувати про самоіронію".

Не побоялися виставити себе на посміховисько Віра Брежнєва, Григорій Лепс, Лоліта, Діма Білан, Тимур Родрігез, Аніта Цой, Павло Воля, Олександр Ревва, Микола Басков, Стас Михайлов, Тіматі, Сергій Звєрєв, Наталія Іонова-Чистякова (Глюк 'оZa), Філіп Кіркоров, Єва Польна, Влад Лісовець, Слава, Сергій Кожевніков, Наталія Рагозіна, Дмитро Оленін.

А також Олексій Чумаков, Артем Ткаченко, Віктор Дробиш, Маша Маліновська, Слава Нікітін, Мітя Фомін, Нюша, Вікторія Боня, Ірина Забіяка і група Quest Pistols та багато інших.

Не кожен день побачиш Миколу Баскова в кудлатій перуці а-ля Ейнштейн, Іосифа Пригожина з мізками наголо і Сергія Звєрєва з підбитим оком і вампірськими іклами. Все це є у проекті "Гримаси шоу-бізнесу".

Читайте також:

Білик не хоче жити зі Звєрєвим

Білик порвала з Дікусаром і приручає сина до Звєрєва

Сергій Звєрєв одружився із Іриною Білик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: