Доктора Хауса відправлять до в'язниці

Доктор Хаус опиниться у в'язниці. Як далі сценаристи повернуться ситуацію у серіалі - невідомо.

Виконавець головної ролі Х'ю Лорі вже повернувся в Лос-Анджелес з відпустки, а прихильники вже помітили фургони знімальної групи серіалу біля в'язниці.

Це не дивно, враховуючи останні слова Кадді (Ліза Едельштейн): "поліцейські заарештують цього виродка, якщо він ступить хоча б на поріг Прінстон-Плейнсборо знову".

Проте залишаються питання: це фінал сезону або його початок, чи був суд і як довго Хаус буде знаходиться під слідством до того, як повернеться в Прінстон-Плейнсборо?

В'язниця для Хауса - геніальна задумка сценаристів. Це, з одного боку, заспокоїть фанатів, які були в шоці від його вчинку, з іншого - нейтралізує шанувальників Кадді.

Вже кілька місяців відомо, що Ліза Едельштейн пішла з серіалу, так що творцям серіалу довелося заповнювати втрату в жіночому складі і вирішувати, хто ж замінить Кадді на посаді головлікаря клініки і безпосереднього начальника Хауса.

На цьому тижні стало відомо про поповнення колективу - у новому сезоні в нього увійде Одетт Еннейбл.

Повідомляється, що Одетт дісталася роль лікаря, що працює у в'язниці. Інші подробиці про її персонажа ретельно ховаються творцями серіалу.

Що стосується нового головлікаря Прінстон-Плейнсборо, то в кінці червня творець серіалу Девід Шор не виключив можливості висунути на це місце Вілсона (Роберт Шон Леонард).

Зараз можна говорити про те, що Шор зняв би інший фінал сьомого сезону, якщо б йому були відомі плани Едельштейн.

"Я не знаю, як би я змінив кінцівку сезону, - зізнався Шор. - Не уявляю, якою б вона була. Можливо, я б сильніше сконцентрувався на персонажі Лізи. Я дуже розчарований. Я досі не можу прийти до тями від цієї новини, але пару днів тому ми знову почали зустрічатися зі сценаристами, як зазвичай у цю пору року, і у нас було кілька серйозних обговорень того, як ми збираємося виплутатися з ситуації, що склалася".

Читайте також:

Зірка саріалу "Доктор Хаус" Олівія Вайльд пішла від чоловіка

Сексапільна лікарка Кадді із "Доктора Хауса" знялася у фільмі про аборти

У Швейцарії живе лікар, який переплюнув доктора Хауса у витівках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: