Джордж Майкл помирився із Елтоном Джоном

Сер Елтон Джон пробачив скандального співака Джорджа Майкла, з яким не спілкувався кілька років.

Сер Елтон Джон і Джордж Майкл не розмовляли більше десяти років. Дві популярні зірки були дуже близькими в 80-і роки, але раптово між ними пробігла чорна кішка і співаки стали робити вигляд, що не знають один одного.

Теплі дружні відносини артистів зруйнувала наркотична залежність Джорджа Майкла. Незважаючи на свою схильність до вживання марихуани, співак проігнорував допомогу Елтона Джона, який радив йому кинути наркотики, заявивши, щоб той "закрив рот і не ліз не в свою справу".

Темпераментного Елтона ці слова образили. Джон взагалі відрізняється уразливістю: за критику його чоловіка Девіда Ферніша співак вигнав зі свого життя навіть рідну матір, з якою не розмовляє і не бачиться вже три роки.

Опальний Майкл заслужив прощення Елтона, пройшовши нарешті курс в реабілітаційній клініці. Артист вирішив помиритися зі своїм старим другом.

"Я дуже шкодую, що моя гордість перешкоджала нашому з Елтоном спілкуванню. Тепер я врахував всі помилки і хочу налагодити з ним відносини", - повідомив Джордж Майкл.

Звичайно, Елтон великодушно пробачив свого товариша. На знак довгоочікуваного примирення вони обмінялися дружнім поцілунком.

Щоб зробити приємне товаришеві, Джордж Майкл 6 листопада проведе концерт, кошти від якого будуть спрямовані у фонд Елтона Джона по боротьбі зі СНІДом.

Читайте також:

Джорджа Майкла засудили до двох місяців в'язниці

Джорджа Майкла позбавили водійських прав на півроку

Елтон Джон не хоче допомогти Джорджу Майклу покинути наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: