Гоша Куценко вирішив одружитись

Актор Гоша Куценко вирішив одружитись із дівчиною Іриною, з якою зустрічався 8 років.

Гоша Куценко вирішив покінчити з холостяцьким життям. Актор зробив пропозицію руки і серця своїй коханій Ірині.

"Ми з Ірою разом уже вісім років, і, чесно кажучи, весь цей час я побоювався робити їй офіційну пропозицію. Але нещодавно все-таки зважився! І знаєте, відчуваю себе просто прекрасно", - зізнався Гоша.

29-річна модель Ірина Скрініченко не приховує радості: "Звичайно, це дуже приємно, коли чоловік, якого ти любиш, пропонує стати його дружиною. Залишилось знайти час, щоб як слід підготуватися до весілля. Просто піти в РАГС і розписатися не хочеться", - прокоментувала цю новину наречена Куценка.

Ірина зізналася, що раніше вони з Гошею часто сварилися, обговорюючи питання творчості. Працювати разом у пари ніколи не виходило. Одного разу це навіть призвело до розставання, про що розповідала мама актора.

Нещодавня криза різко скоротила доходи Куценка, зірвала ряд великих проектів. А Ірина мріяла зробити кар'єру в кіно, сподівалася, що Гоша їй допоможе, але справи актора не клеїлися. 

Мама Куценко нарікає на те, що Іра залишила Гошу у важкий момент його життя: "Ірина заявила, що з ним розлучається, у важкий момент - коли була криза і коли він шукав, як би заробити грошей. Він саме був в Україні, вони там з виставою виступали, і Іра раптом подзвонила і сказала: "Ми розлучаємося". І все. І зникла", - розповідала вона.

Читайте також:

Гоша Куценко та Софія Ротару носять маски

Через борги банк забере у Гоші Куценка будинок

Гоша Куценко госпіталізований із серцевим нападом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: