Марина Яблокова відмовилась від грошей Кіркорова

Філіп Кіркоров та побита ним режисерка Марина Яблокова помирились. Марина відмовилась від грошової компенсації, яку обіцяв їй співак.

Умови мирової угоди між телережисером Мариною Яблоковою і співаком Філіпом Кіркоровим не передбачають виплати Яблоковій фінансової компенсації. Як заявив адвокат Кіркорова Олександр Добровінський, Яблокова відмовилася від грошей.

У той же час адвокати режисера не стали коментувати цю заяву, зіславшись на те, що умови мирової угоди є конфіденційними. За деякими даними, представники Кіркорова планували врегулювати питання про напад співака на Яблокова за 10 мільйонів рублів. У той же час повідомлялося, що Кіркоров не планує платити Яблоковій, щоб не створювати прецедент.

Конфлікт між Кіркоровим і Яблоковою стався на репетиції церемонії вручення премії "Золотий грамофон". За твердженням Яблокової, співак кілька разів ударив її. Кіркоров спершу заперечував звинувачення, але згодом вибачився перед режисером, пояснивши свою поведінку провалами в пам'яті, які трапляються у нього двічі на рік.

Яблокова планувала домогтися порушення кримінальної справи відносно Кіркорова і перший час не погоджувалася на пропозиції адвокатів співака про врегулювання конфлікту. Представник Кіркорова зазначив, що співак дуже задоволений укладенням мирової угоди і пообіцяв Яблоковій новорічний подарунок.

Нагадаємо, ще напередодні адвокат співака Олександр Добровінський робив заяви про швидке укладення мирової угоди, а адвокат Яблокової Сергій Жорін повідомив про відмову від мирової через те, що сторона Кіркорова зсказала, ніби у них є відеозапис, на якому видно, що співак не б'є Марину.

Тоді адвокат Кіркорова казав, що відеозапис повністю перекреслює всі претензії з боку Яблокової. На ньому видно, що між учасниками конфлікту відбувається сварка, причому Яблокова називає Кіркорова нецензурним словом. У відповідь артист сильно штовхає її, Яблокова спотикається, але утримується на ногах, Кіркоров замахується рукою, але удар вже не досягає обличчя Яблокової, бо дівчина тікає за лаштунки.Нагадаємо, що, перебуваючи в ізраїльській клініці на обстеженні з психіатрії, Кіркоров визнав, що підняв на дівчину руку і образив її.

Кіркоров визнав свою провину та вибачився перед Мариною в програмі Андрія Малахова "Пусть говорят". Програма за участю співака мала шалену популярність.

Марина Яблокова
LifeShowbiz
Марина Яблокова
У Москві частка програми "Пусть говорят" склала 29,8% з рейтингом 11,4%, по Росії в цілому вище - 33,7% з рейтингом 12,9%. Але чим ближче був фінал програми, тим помітніше зростали показники. Тобто глядачі прибували до телеекранів з такими показниками, які за мірками сучасного телебачення вважаються дуже високими, Філіп Кіркоров став головним телегероєм тижня, а випуск "Пусть говорят" - найпопулярнішим проектом.

Потім поп-виконавець різко підняв і рейтинг передачі "Нереальная политика". Частка програми, яку з глибокої ночі тільки заради Філіпа Кіркорова на один раз спеціально перенесли на кращий час в 22:00, зібрала дуже високі показники: у Москві частка 23,2%, а по Росії ще більше - 24,6%. І тут на Філіпа Кіркорова дивився кожен десятий житель країни.

Невдрвзі з'явилась пародія на неї в програмі "Прожекторперисхилтон" - Іван Ургант зображував те. що сталося з Філіпом Кіркоровим, а Гарік Мартіросян пародіював інтонації Андрія Малахова.

До речі, незважаючи на скандал, Кіркоров, як і раніше залишається найдорожчим артистом у новорічну ніч. Згідно новорічним розцінками виступ Філіпа у новорічну ніч коштує близько 100 тисяч доларів.

Алла Пугачова
Алла Пугачова
Нагадаємо, що ізраїльські психіатри не вірять у справжність заяв Кіркорова, що він має психічні відхилення.

"Філіп - гравець. Я проаналізував усі його інтерв'ю після побиття Марини і можу впевнено сказати, що Кіркоров грає, він чудово маніпулює громадською думкою, - заявив психолог Гарифуллін. - Вся та бурхлива діяльність, яку режисують він сам і його адвокати, спрямована на те , щоб його визнали неосудним, щоб піти від відповідальності і не потрапити у в'язницю".

Відеозаписи з інтерв'ю Кіркорова переглянули інші експерти в області психіатрії. Вони прийшли до одностайної думки: максимум, чим страждає 43-річний співак, так це манією величі. Багато глядачів, обговорюючи телевізійні покаяння Кіркорова, також відзначили деякі ознаки акторської гри.

Нагадаємо, була інформація про те, що колишня дружина співака Алла Пугачова підтримує його. Але днями Примадонна відмовилась виходити на знімальний майданчик через Кіркорова. Вона попросила, аби їхні записи у новорічному "вогнику" відбувались у різний час.

Читайте також:

Кіркоров і побита ним Яблокова помирилися

Пугачова відмовилася зніматися з Кіркоровим у вогниках

Кіркорова викликали до суду за заявою Яблокової про побиття

ВідеоРежисер Марина Яблокова про побиття Кіркоровим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: