Після розлучення з чоловіком Гурченко розрізала собі вени

Костюмер та подруга Людмили Гурченко розповіла про те, як артистка намагалась покінчити життя самогубством.

Костюмер Людмили Гурченко Ірина Веліканова одягала актрису протягом 18 років. Жінка була не тільки особистою кравчинею зірки, а й свідком на весіллі дочки Гурченко, хрестила онука. Вона бачила актрису і в моменти тріумфу, і на межі самогубства.

Людмила Марківна намагалася розрізати собі вени після сварки з четвертим чоловіком Костянтином Купервейсом.

"Їх розставання було дуже болючим і затяжним. Воно тяглося цілий рік: Людмила Марківна то покличе його, то вижене. У той період вона, завжди така сильна, була на межі нервового зриву. Пам'ятаю, я заходжу до неї додому, а там по всій кухні валяються осколки гжельского посуду. Людмила Марківна тоді підняла на мене очі - ніби інша людина дивиться. Потім встала, пішла у ванну. Десять хвилин проходить, двадцять, а її все немає. Я занепокоїлась, прочинила двері. Дивлюся, а вона там намагається вени порізати... Я закричала, відібрала лезо, викликала лікарів", - розповіла Ірина.

Жінка швидко замотала зап'ясток Людмили Марківни бинтом, який відразу намок від крові.

"Слава богу, рани були неглибокими. Приїхав лікар. І, уявляєте, у нього з собою не було наркозу. Але Людмила Марківна не розгубилась: "Шийте так, на живу". Вона була сильною людиною, але ж навіть у найсильніших людей бувають зриви", - згадує Веліканова.

Однак незважаючи на довгі роки тісного спілкування, актрисі та її костюмеру не вдалося зберегти дружбу.

"Це сталось з подачі її останнього чоловіка Сергія Сеніна. Він мене оббрехав, а Люся йому повірила. Але я на неї не ображаюсь. Я розумію: вступитися за мене вона не могла, інакше втратила б його. А Люся була у величезній залежності від цієї людини. Їй потрібен був продюсер, потрібна робота. Адже сцена, повторюся, для неї була всім", - пояснила Ірина.

Читайте також:

Родичі Гурченко готові боротись за спадщину

У Москві поховали Людмилу Гурченко

Гурченко померла, коли дивилась кіно про себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: