Суперблондинці Поляковій присвятили коктейль

Суперблондинка Полякова ходитиме на вечірки із власним коктейлем, який для неї придумав Містер Шаян.

Результатом Cocktail Party "Ковток Бомонда" для Суперблондинки Олі Полякової став її іменний коктейль, який європейський бармен Містер Шаян зробив спеціально для сексапільної блондинки.

"Зі всіх гостей, які були присутні на моїй вечірці і пробували мої авторські коктейлі, Оля Полякова була найгламурнішою. Саме тому я звернувся до неї з пропозицією зробити її іменний коктейль для закладу BSB. Як і все гламурне і витончене, коктейль "Суперблондинка" зроблений на основі дорогих марок шампанського. У нього входять інгридієнти, які підкреслюють достоїнства Олі Полякової і виражають її індивідуальність. До того ж у нас з Олею багато спільного. Навіть назва коктейля BSB - це Блискуча суперблондинка", - розповів Містер Шаян.

У свою чергу Суперблондинка відзначила:"Знаєте, я усюди, по можливості з'являюся в короні. І це не дивно – адже я принцеса. Тепер, завдяки Шаяну, мені доведеться з'являтися на людях ще й з келихом мого іменного коктейля. Україна, нарешті отримає свою першу завжди веселу принцесу. Взагалі, цей експеримент дуже цікавий для мене. Деяким присвячують вірші, з деяких пишуть картини, а мені присвятили коктейль – це просто блискуча ідея".

Читайте також:

Полякова влаштувала рожеву вечірку

Полякова грає у мафію

Суперблондинка Полякова ходить у шляпках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: