Держмитниця заробила за півроку 6 мільярдів доларів

Держмитслужба за перше півріччя поточного року принесла бюджету 48,5 мільярдів гривень.

Державна митна служба України в січні-червні 2011 року перерахувала до державного бюджету 48,5 мільярдів гривень (6,06 мільярда доларів) митних платежів, повідомили в Держмитслужбі.

Відзначимо, за 5 місяців надходження до бюджету складали 40 млрд грн.

Найкращі результати по доходах показала Вінницька митниця. За 5 місяців від неї надійшло до бюджету понад 244 мільйони гривень.

"Ця цифра є кращою ілюстрацією стабільного розвитку бізнесу в результаті ефективної співпраці між ДМСУ, місцевою владою і митною службою Молдови. Проте є ще досить великий ресурс для розвитку", - відмітив голова митниці Ігор Калетник..

Як повідомлялося, представники асоціацій перевізників і експедиторів, а також представники іноземного бізнесу заявляють, що неможливість швидкого оформлення вантажів в українських портах та на митницях відлякує іноземні компанії, які інвестують в Україні або ж постачають вантажі через вітчизняних підрядників.

За результатами роботи української митної служби в 2010 році до державного бюджету України перераховано 85,9 млрд грн, що складало понад третину всіх бюджетних надходжень.

Читайте також:

Експерти: проблеми на митницях відлякують іноземних інвесторів

Янукович наказав Кабміну реформувати податкову та митницю

Польща звинувачує митників в мільярдних збитках

Митниця поставить відео на всіх пунктах пропуску

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: