Модернізувати українську ГТС вигідніше, ніж будувати нову

Європа переконана, що модернізувати ГТС України дешевше, ніж будувати нову газову інфраструктуру.

Європейський Союз вважає, що модернізація української газотранспортної системи є вигіднішою, ніж будівництво нової інфраструктури. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

"Модернізація української ГТС залишається пріоритетом для ЄС, враховуючи, зокрема, те, що модернізація існуючої ГТС є економічно вигіднішою, ніж будівництво нової інфраструктури", - відмітив комісар Євросоюзу з енергетичних питань Гюнтер Еттінгер під час зустрічі з Клюєвим у Брюсселі.

На зустрічі сторони обговорили процес підготовки до практичної реалізації проектів по модернізації української ГТС.

Як повідомлялося, в січні поточного року прем'єр-міністр Микола Азаров виразив упевненість в тому, що питання модернізації ГТС України залишається актуальним для ЄС. При цьому прем'єр підкреслював, що інформація про те, що Кттінгер нібито заявив, що у разі будівництва газопроводів "Північний потік" і "Південний потік" модернізація української ГТС стане безглуздою, є неправдивою.

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) також може взяти участь у модернізації української системи транспортування і розподілу природного газу (ГТС).

Умова - українські органи влади мають виконувати всебічну і реалістичну програму реформ, яка буде включати реструктуризацію НАК "Нафтогаз Україна".

Як повідомлялося, перший етап модернізації української газотранспортної системи за участю міжнародних фінансових установ стартує в середині червня.

Читайте також:

Бойко залучить німців до модернізації української ГТС

ЄБРР зацікавився модернізацією української газової труби

Влітку Україна почне модернізацію своєї ГТС

Корупція в ГТС України б'є по Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: