"Нашу рябу" не пускають до Росії

Як пояснили у Россільгоспнагляді, обмеження поставок пов'язано з иявленням при моніторингових дослідженнях заборонених і шкідливих речовин у тваринницькій продукції.

"Миронівській птахофабриці" (ТМ "Наша Ряба") з 4 листопада тимчасово заборонено постачати м'ясо птиці до Російської Федерації.

Про це повідомляє Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії (Россільгоспнагляд).

"У зв'язку з виявленням при моніторингових дослідженнях заборонених і шкідливих речовин у тваринницькій продукції, що надійшла до Російської Федерації із Бразилії, Німеччини, Словаччини, США, Уругваю й України, Россільгоспнагляд із 4 листопада 2010 року вводить тимчасові обмеження на постачання в Російську Федерацію продукції з деяких підприємств цих країн", - ідеться в повідомленні.

У доданому списку таких підприємств значиться українське ЗАТ "Миронівська птахофабрика" - заборона введена на постачання м'яса птиці, виробленого цим підприємством.

За інформацією Россільгоспнагляду, у разі надходження до Російської Федерації продукції цих підприємств, відвантаження якої почалося до 4 листопада 2010 року, рішення про пропуск таких вантажів приймається у звичайному режимі з наступним проведенням обов'язкового лабораторного контролю.

Корабельні партії продукції цих підприємств, завантаження яких почалося до 4 листопада 2010 року, будуть допущені до ввезення у Російську Федерацію з подальшим обов'язковим проведенням лабораторного контролю.

"Миронівський хлібопродукт", до складу якого входить "Миронівська птахофабрика", - одна з найбільших агропромислових компаній України, заснована у 1998 році.

Основною діяльністю групи є розведення птиці, виробництво і продаж продуктів із м'яса курки (ТМ "Наша Ряба").

Читайте також:

"Наша ряба" створить власну мережу фаст-фудів

Через дефіцит м’яса Україна збільшить його імпорт

Росія зняла обмеження на ввезення м'яса птиці з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: