ПР: підприємцям зменшать суму єдиного податку

"Податковий" комітет ВР пропонує ввести спрощений порядок ведення бухгалтерського та податкового обліку, а також спрощену форму податкової звітності з податку на прибуток.

Під час доопрацювання проекту Податкового кодексу до другого читання у ньому з'явиться низка положень, спрямованих на створення сприятливих умов для функціонування малого та середнього бізнесу, зокрема, буде для фізичних осіб-підприємців буде зменшена сума єдиного податку.

Про це заявив голова Комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики, регіонал Віталій Хомутиннік.

"Для фізичних осіб-підприємців буде зменшена сума єдиного податку на суму витрат, понесених у зв'язку з придбанням касових апаратів. Якщо ціна касового апарату буде більшою, ніж сума податку за місяць, зменшення податку буде діяти той період, який потрібен для повної компенсації його вартості. Також слід зазначити, що для підприємців – користувачів касових апаратів буде збільшено оборот з 300 до 500 тис. грн, що стимулюватиме їх установку", - додав він.

За словами народного депутата, очолюваний ним Комітет пропонує запровадити для підприємств, які будуть на податкових канікулах: спрощений порядок ведення бухгалтерського та податкового обліку, а також спрощену форму податкової звітності з податку на прибуток.

Крім того, члени робочої групи з доопрацювання проекту Податкового кодексу виступили за зміну термінів подання податкової декларації: з податку на прибуток – один раз на рік (замість кварталу), з ПДВ – щокварталу (замість місяця).

"Для уникнення незручностей у зв'язку з переходом фізичних осіб-підприємців, які торгують на ринках, зі cплати фіксованого на cплату єдиного податку, ми пропонуємо збільшити термін перехідного періоду для завершення оформлення документів до трьох місяців", - сказав Хомутиннік.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Податковий кодекс буде прийнятий у першій декаді листопада.

Читайте також:

Колесніков хоче підняти максимальний дохід "спрощенців" до 500 тисяч

Бродський хоче "зафіксувати" податок для теплиць

Податок на депозити поки вводити не будуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: