Рейтинг найстійкіших валют очолила японська єна. Долар - четвертий

Російська газета "Комерсант" склала рейтинг найстійкіших валют світу.


Виявилось, що найменше світова фінансова криза вдарила по японській єні, по відношенню до якої знизилися курси всіх світових валют.

Під час складання рейтингу брався курс до національної валюти на перший день жовтня і перший день листопада не тільки долара США, але і японської єни (найміцнішої валюти в цьому списку, до того ж практично не схильної до інфляції).

Японська єна зайняла перше місце, оскільки по відношенню до неї всі світові валюти стали дешевшими.

Повідомляється, що для тих, хто живе не в Японії, це виллється в оригінальні різдвяні розпродажі, на яких японські товари, наприклад відеокамери або ігрові приставки, будуть коштувати не дешевше, а дорожче, ніж зазвичай.

Друге і третє місця займають дві азійські валюти — гонконзький долар і китайський юань.

Офіційно обидві валюти в даний час не мають жорсткої прив'язки до долара, але зміни коливань їх курсів по відношенню до американської валюти за місяць дуже малі, вимірюються долями відсотка.

На четвертому місці рейтингу – долар США.

Далі йде сінгапурський долар, курс якого за місяць знизився щодо американського тезки на 3,6%, по відношенню до японської єни – на 10,8%.

На шостому місці – швейцарський франк (4,7% падіння до долара США, 12% – до єни), який традиційно вважається однією з найстійкіших валют.

Сьому сходинку посів російський рубль (на 5,7% знизився до долара, на 13,1% – до єни).

Топ-10 рейтингу замикають південнокорейська вона, індійська рупія та ізраїльський новий шекель.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: