Туристичні страховки для українців подорожчали на третину

Страховики пояснили, що це пов'язано, в першу чергу, з "підвищенням цін на медичні послуги в усьому світі".

Протягом 2010 року вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала на 10-30%.

"Це пов'язано, в першу чергу, з підвищенням цін на медичні послуги в усьому світі", - пояснила у коментарі газеті "Дело" заступник начальника управління медичного та особистого страхування СГ "ТАС" Вікторія Распопова.

За словами директора департаменту особистих видів страхування СК "Allianz Україна" Зої Сазонової, зростання цін могло бути спровоковане і зростаючими витратами страховиків на оплату асистантських послуг, без яких клієнти вітчизняних страховиків не можуть отримати за кордоном медичну допомогу.

У підсумку, багато компаній були змушені у 2010 році підвищити тарифи.

"В середньому тарифи в нашій компанії підвищилися на 5-10%", - розповідає Распопова.

За її словами, максимально ціни на туристичні страховки збільшилися для туристів, які виїжджають до США, Канади, Австралії, Японії.

"І в цьому випадку причина підвищення однозначна: у зв'язку із зростанням в 2010 році і без того дуже високої вартості медичних послуг у цих країнах. Якою має бути ціна поліса, якщо день перебування в стаціонарі у них коштує від 800 до 1000 доларів, а найпростіша маніпуляція - близько 300 доларів?", - обурюється в.о. начальника відділу туристичного страхування СК "ІНГО Україна" Агнеса Тарасенко.

У 2011 році, за прогнозами страховиків, ціни на поліси для виїжджаючих за кордон туристів якщо і підвищаться, то не стрімко - відсотків на десять.

"Єдиний фактор, який серйозно може вплинути на нинішні ціни - це курс валют, оскільки страхова премія за такими договорами зафіксована в еквіваленті долара або євро", - говорить Тарасенко.

Читайте також:

На курортах Єгипту відпочиває 6500 українців

У Вінниці відкриють ставку Гітлера для туристів

Суд відпустив на волю 12 міліціонерів, які грабували приїжджих у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: