У Києві ввели податок на Інтернет

Столична мерія буде заробляти на користувачах Інтернету до 70 мільйонів гривень за рік.

Київська мерія запровадила для кабельних операторів "податок" за розміщення телекомунікаційних мереж і надання послуг населенню столиці.

Як заявив заступник глави Київської міської адміністрації Руслан Крамаренко, ухвалення цього рішення дозволяє сподіватися на суму надходжень до 60-70 млн грн в рік, повідомляє прес-служба Інтернет партії України.

"Фактичне населення Києва станом на 2011 рік - 4,7 мільйона жителів. Кількість користувачів Інтернету складає 22% від цього числа, тобто трохи більше мільйона осіб. За умови, що в одній сім'ї в середньому двоє користуються Інтернетом, отримуємо 517 тисяч потенційних платників. Як відомо, будь-які оподаткування завжди лягають на плечі кінцевого користувача. Провівши нескладні математичні розрахунки 70 млн / 517 тис. = 135,4 грн ми повинні переплачувати", - пояснює лідер Інтернет партії України Дмитро Голубов, коментуючи рішення міської влади.

"У той час, як в європейських містах Інтернет роблять практично безкоштовним, у нас, як завжди беруть з Європи тільки європейські податки", - додає він.

У результаті, на думку Голубова, введення Київським муніципалітетом додаткової плати для кабельних операторів ляже на плечі столичних користувачів Інтернету.

Нагадаємо, раніше вже робилися спроби ввести податок на користування світовою мережею. У 2009 році за ініціативою депутата від БЮТ Сергія Терьохіна на розгляд Верховної Ради був поданий відповідний законопроект. Завдяки численним протестам, законопроект ухвалений не був.

Читайте також:

В українських потягах з'явиться Wi-Fi

Киянам дали можливість оплачувати "комуналку" через Інтернет

Виявлено зв'язок між IQ користувача та його браузером

"Укртелеком" купив торговий знак "Інтернет"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: