Уряд затвердив нові правила отримання податкових пільг

Новий документ відміняє дію колишньої урядової постанови, якою раніше був затверджений цей порядок.

Кабінет міністрів України затвердив новий порядок надання документів для застосування податкової соціальної пільги.

Це передбачено урядовою постановою від 29 грудня 2010 року №1227, текст якого розміщений на офіційному сайті Кабміну. Документ відміняє дію колишньої урядової постанови, якою раніше був затверджений цей порядок (постанова від 26 грудня 2003 року №2035).

Згідно з новим затвердженим порядком, для отримання пільги, окрім заяви, додаткові документи повинні подавати наступні категорії громадян: самотні матері, батьки, вдови, вдівці або опікуни, які мають дитину (дітей) до 18 років; платники податків, які містять дитину-інваліда до 18 років; платники податків, які мають двох і більше дітей до 18 років; особи, віднесені законом до 1-ої і 2-ої категоріям потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи; інваліди першої і другої груп, у тому числі інваліди з дитинства; обличчя, яким призначена довічна стипендія як громадянам, яких переслідували за правозахисну діяльність, включаючи журналістів; учасники бойових дій в період після Другої світової війни, на яких поширюється дія Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і т.д.

Як повідомлялося, раніше депутати від Партії регіонів запропонували парламенту внести зміни до Податкового кодексу. Текст документу депутати хочуть доповнити пунктом про те, що до здачі в експлуатацію кафедрального собору Московського патріархату усі кошти і пожертвування, передані на будівництво об'єкту, не підлягають оподаткуванню на прибутки фізичних осіб.

Читайте також:

Влада надасть Московському патріархату податкові пільги

В Україні пільги замінять грошовими виплатами

Сім'ї депутатів отримали пільги на VIP-обслуговування в аеропортах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: